FILTR
dnes zítra vše
vybrat období
út 23/7 20:00
Filmový klub - Příběh o princezně Kaguje film |  4K 3D kino Alfa
st 24/7 8:50
KD Slaměnka - Turistický výšlap „Cheb – Starý Hrozňatov“ turistika a pobyt v přírodě |  Sokolov
čt 25/7 8:00
Městské trhy trhy |  náměstí Budovatelů
26/7 19:00
Sokolovské kulturní léto: SO FINE koncert |  Staré náměstí
21:40
Letní kino: Zápisník alkoholičky film |  Koupaliště Michal
út 30/7 20:00
Filmový klub - Vzor film |  4K 3D kino Alfa
2/8 21:40
Letní kino: Noční koupání film |  Koupaliště Michal
so 3/8 14:00
6. Sokolovské slavnosti vína gastronomie |  Zámecký park
st 7/8 7:25
KD Slaměnka - Turistický výšlap „Mrázov - Teplá“ turistika a pobyt v přírodě |  Sokolov
čt 8/8 8:00
Městské trhy trhy |  náměstí Budovatelů
17:00
Hrajeme na sídlištích koncert |  Sokolov
9/8 20:00
Pokáč koncert |  Koupaliště Michal
16/8 19:00
Sokolovské kulturní léto: Greyhound koncert |  Staré náměstí
po 19/8 8:00
st 21/8 7:00
KD Slaměnka - Odjezd seniorů na zájezd do „Týnce“ turistika a pobyt v přírodě |  Sokolov
čt 22/8 8:00
Městské trhy trhy |  náměstí Budovatelů
23/8 14:30
Sokolovský dostavník a Folková Ohře koncert |  Staré náměstí
19:00
21:40
Letní kino: Starci na chmelu film |  Koupaliště Michal
čt 29/8 16:00
út 3/9 19:30
Koncert Filmové Hudby koncert |  Městské divadlo
čt 5/9 17:00
Čaj o páté společenské |  Alfa klub
6/9 17:00
Josef Klíma - České podsvětí beseda |  Alfa klub
so 7/9 11:00
Den horníků společenské |  náměstí Budovatelů
čt 12/9 18:00
Filmový kvíz pro seniory společenské |  Alfa klub
čt 19/9 8:00
Městské trhy trhy |  náměstí Budovatelů
16:30
Háječek tanec |  Alfa klub
so 21/9 18:00
Džin, protřepat, nemíchat - scénické čtení společenské |  Alfa klub
čt 26/9 16:30
Slaměnka tanec |  Alfa klub
27/9
Sokolovská čurda divadlo |  Městské divadlo
so 28/9
Sokolovská čurda divadlo |  Městské divadlo
ne 29/9
Sokolovská čurda divadlo |  Městské divadlo
po 30/9 14:00
Den seniorů ostatní |  MDK Sokolov
čt 3/10 8:00
Městské trhy trhy |  náměstí Budovatelů
17:00
Čaj o páté společenské |  Alfa klub
4/10 18:00
Alfa kvíz společenské |  Alfa klub
st 9/10 19:00
Ladislav Zibura: Prázdniny v Evropě show |  Městské divadlo
čt 10/10 19:00
Stand - up Tigran Hovakimyan společenské |  Alfa klub
čt 17/10 8:00
Městské trhy trhy |  náměstí Budovatelů
16:30
Háječek tanec |  Alfa klub
18/10 21:00
Koncert E!E koncert |  Alfa klub
so 19/10 14:00
Sokolovská drakiáda ostatní |  Koupaliště Michal
út 22/10 19:00
Adéla Elbel show |  Městské divadlo
st 23/10 19:00
čt 24/10 16:30
Slaměnka tanec |  Alfa klub
čt 31/10 8:00
Městské trhy trhy |  náměstí Budovatelů
čt 7/11 17:00
Čaj o páté společenské |  Alfa klub
čt 14/11 8:00
Městské trhy trhy |  náměstí Budovatelů
16:30
Slaměnka tanec |  Alfa klub
ne 17/11 17:11
út 19/11 19:00
ŠVANCI - JÁ SU JÁ show |  Městské divadlo
st 20/11 19:00
Dan Bárta & Illustratosphere divadlo |  Městské divadlo
čt 21/11 16:30
Háječek tanec |  Alfa klub
22/11 20:00
Slam poetry - kvalifikace na Mistrovství ČR společenské |  Alfa klub
st 27/11 19:00
čt 28/11 8:00
Městské trhy trhy |  náměstí Budovatelů
čt 5/12 17:00
Čaj o páté společenské |  Alfa klub
6/12 16:30
Slaměnka tanec |  Alfa klub
čt 12/12 19:00
Kateřina Marie Tichá & Bandjeez koncert |  Městské divadlo