AKCE SE USKUTEČNÍ V SOULADU S VLÁDNÍMI NAŘÍZENÍMI PLATNÝMI V DEN KONÁNÍ.

Při registracích, případně vyzvednutí startovního balíčku, budete požádáni o prokázání jednoho z následujících potvrzení:

•             negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní,

•             negativní POC (tzv. antigenní) test starý nejvýše 72 hodin  (lze prokázat potvrzením zaměstnavatele o provedení samotestu či čestným prohlášením – viz příloha),

•             doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než  180 dnů přede dnem konání čtvrtmaratonu,

 

•             aplikaci alespoň první dávky očkování proti covidu-19, přičemž od této dávky musí uběhnout nejméně 22 dní, v případě aplikace jednodávkové vakcíny musí od této uběhnout nejméně 14 dní.

 

Sokolovský BMW Group 1/4 maraton pořádá Městský dům kultury Sokolov, příspěvková organizace.

Generálním partnerem závodu se již podruhé stala společnost BMW Group. První ročník se konal v roce 2014 a rok od roku nabývá na oblíbenosti běžců nejen z české krajiny. V roce 2021 se můžete těšit na změny! Sokolovský BMW Group 1/4 maraton odstartuje v sobotu 19.06.

Kdo před letními prázdninami najde cestu do Sokolova, neudělá chybu. Běžecký závod je vyhledávanou sportovní událostí v regionu. Převážně rovinná trasa o délce kolem 10 km povede nově hlavně centrem města. Závodníci si tak mohou užít podporu přihlížejících fanoušků i náhodných kolemjdoucích.

Sokolovský BMW Group 1/4 maraton je pro ženy i muže s doporučenou dolní věkovou hranicí 16 let. Start v 17 hodin. Po registraci pošleme e-mail s pokyny k internetové platbě. Závodník je pokládán za registrovaného po připsání startovného na účet organizátora. Startovné pro Sokolovský BMW Group 1/4 maraton je 300 Kč (200 Kč, zvolíte-li možnost bez trička) při platbě předem. Při platbě na místě je startovné o 100 Kč vyšší.

Chcete mít vždy nejčerstvější informace o prodeji vstupenek, divadelním předplatném a měsíčním kulturním přehledu?

Přihlaste se k odběru novinek:

Přejete si z odběru novinek odhlásit? Klikněte ZDE.