nahoru

Městský dům kultury Sokolov

Screamers

V městském divadle vystoupí skupina Screamers se svojí show TV Upoutávka. 

4. 6. 2018 19:00

Cena 300,-

Předprodej v Sokolovském infocentru

Cage fight Sokolov

Parním vlakem po stopách Karla I.

Předprodej od 18. do 25. 5. 2018 v Sokolovském infocentru

V prodeji jsou vstupenky: 1 jízda dospělí – 80 Kč, 1 jízda děti – 40 Kč, celodenní dospělí – 200 Kč, celodenní děti – 100 Kč

parni-vlak

UPOZORNĚNÍ

DO KONCE SRPNA BUDOU ČTVRTEČNÍ TRHY PŘESUNUTY NA STARÉ NÁMĚSTÍ

Vzhledem k úpravě parkovacích míst na nábřeží Petra Bezruče dojde k rozšíření parkovacích míst na náměstí Budovatelů. Stavební práce a s tím spojené parkování před Hornickým domem by mělo trvat do konce srpna 2018.

Situace ovlivní městské trhy, které se konají každý lichý týden na náměstí Budovatelů. Trhy budou po dobu rekonstrukce umístěny na Staré náměstí, přičemž se jedná o následující termíny - 26. dubna, 10. a 24. května, 7. a 21. června, 19. července, 2., 16. a 30. srpna.

Parkování pro trhovce je po dobu oprav situováno v areálu Sokolovské bytové, s.r.o. Veřejné toalety na Starém náměstí budou pro ně i návštěvníky k dispozici.

Street Dance Show 2018

Rádi bychom Vás pozvali na naší taneční exhibici, která se uskuteční v Městském divadle v Sokolově. Program bude doslova našlapaný tancem a to v podání především našich tanečníků a hostů z blízkého okolí.K vidění budou skupinová vystoupení (choreografie závodní i nezávodní).

Tančit budou všechny naše kategorie, takže se určitě můžete těšit na naše nejmenší, také na naše větší a vlastně i na ty největší tanečníky... Těšit se můžete na tajného hosta, kterého představíme až na této akci. Své výkony předvedou nejen pokročilí, ale i začátečníci a věřte, že je nás už opravdu hodně !!! Takže v úterý 29.5.2018 od 18:00 se budeme těšit my, celá BG crew v Městském divadle v Sokolově!!!

Předprodej vstupenek od 12. 4. v Sokolovském infocentru 

Předprodej vstupenek na divadelní komedii Sousedé zahájen

Premiéra 21. 5. 2018 19:00, vstupné 80 Kč

Rozhledna Hard

Vážení návštěvníci,

oznamujeme Vám, že klíče od rozhledny Hard v Sokolově jsou k zapůjčení pouze na vrátnici Obvodního oddělení Policie ČR Sokolov. Za zapůjčení klíče není vybírán žádný poplatek.

 

Sokolov má dvě nové mobilní aplikace

Sokolov s okolím se stal součástí nové aplikace pro mobilní zařízení pod názvem Turista v mobilu, která zpříjemní turistům i místním obyvatelům návštěvu města a zajímavých míst v oblasti. Ke stažení je zde

První verze aplikace Turista v mobilu pomáhá při plánování výletů a návštěv zajímavých míst Sokolova i celé České republiky. A to nejen po svých, ale i na kole nebo kolečkových bruslích. S touto aplikací má každý zájemce jistý cíl cesty a (červeně) značenou nejlepší trasu, na které mu nic zajímavého neunikne. Poskytuje informace o městech a jejich nejlepších bodech zájmu včetně fotografií, kontaktů, kulturních akcí a odkazů na webové stránky či důležitá telefonní čísla. V aplikaci každým dnem přibývají nová místa, trasy a body zájmů. Pro funkčnost aplikace je důležité mít prozatím rychlejší připojení k internetu.

Město je také v balíku aplikací SmartCity umožňujících načítat informace o Sokolově pro jeho občany jako novinky, kulturní události, informace o vedení města, i pro návštěvníky - interaktivní info mapy, důležité památky, fotografie, tipy na ubytování a stravování. Sokolov – Smart City lze stáhnout zde.

sokolovsmartcity

       turista         

Sokolovské infocentrum, Městský dům kultury Sokolov a tým Turista v mobilu přeje hodně krásných kilometrů a turistických zážitků.

Na procházku po městě s doprovodem (průvodcem)

Začátkem roku 2012 Sokolovské infocentrum zahájilo procházky s doprovodem (průvodcem) po historické části Sokolova. Rezervace procházek městem přijímá infocentrum telefonicky na tel. čísle 359 808 729, 714 nebo emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ve všední dny v čase vždy od 8:00 do 17:00 hodin.

Minimální počet zájemců o procházku s doprovodem jsou 2 osoby, maximální počet je do cca 45 osob (autobus). Procházka trvá 1 až 1,5 hodiny. Pro skupinu do 20 osob je cena za procházku 600,- Kč, nad 20 osob 800,- Kč. Přijímáme také objednávky a platbu předem formou faktury. V ceně vstupného je také propagační materiál a plán města Sokolova.

Všechny potřebné údaje k objednávce naleznete na webových stránkách Městského domu kultury Sokolov, města Sokolova a Sokolovského infocentra.

Číst dál: Na procházku po městě s doprovodem (průvodcem)

Mgr. Ladislav Sedláček

Funkce: ředitel
Telefon: 359 808 712
Mobil: 777 010 826
ladislav.sedlacek@mdksokolov.cz

PhDr. Jana Fefferová

Funkce: Dramaturgyně
Telefon: 359 808 715
Mobil: 777 868 742
jana.fefferova@mdksokolov.cz

Yvonne Bereczká

Funkce: Sekretariát
Telefon: 359 808 711
Fax: 359 808 717
yvonne.bereczka@mdksokolov.cz

Adresa MDK

Městský dům kultury Sokolov
5. května 655
356 01 Sokolov
Copyright © 2018 MDK Sokolov. Created by OLIVIUS s.r.o.