nahoru

Městský dům kultury Sokolov

OZNAMUJEME ŽE OD 1.ČERVENCE BUDE KINO ALFA UZAVŘENO Z DŮVODU REKONSTRUKCE ELEKTRO ROZVODŮ, VYBUDOVANÍ BEZBARIÉROVÉHO WC A MONTÁŽE PLOŠINY PRO TĚLESNĚ POSTIŽENÉ TAK ABY SE DOSTALI DO SÁLU ... DĚKUJEME ZA VAŠI PŘÍZEŇ A TĚŠÍME SE NA VÁS OPĚT V O NĚCO HEZČÍM KINĚ 1.SRPNA.....

Představujeme červnové premiéry v 3D kině Alfa a vysvědčení plné pohádek

 

Červen otevírá předpremiéra animovaného dobrodružství s názvem Želvy Ninja 2. Pod producentskou taktovkou Michaela Baye, nejvýbušnějšího filmaře současnosti, se do kin vrací čtyři hrdinové, kteří bydlí v kanále, zbožňují pizzu a tu a tam zachraňují svět. Pokud máte rádi drama a magii, tak si nenechte ujít premiéru Dcery čarodějky, středověké fantasy plné draků a magických praktik bylo natáčeno mimo jiné ve slavných barrandovských studiích. Dramatickým příběhem s nádechem romantiky nás provede Emilia Clarke a Sam Claflin ve snímku Než jsem tě poznala. Soukromý detektiv Holland March a nájemný ranař Jackson Healy se Vám představí v krimi thrilleru Správní chlapi. Neopomněli jsme ani na značnou dávku českého humoru. V komedii Děda se můžeme těšit na Bolka Polívku nebo Davida Suchařípu, kteří nás zavedou na Valašsko. Lukáše Langmajera a Karla Hynka uvidíme v komedii Musíme se sejít. S těmi se vydáme do kempu Bambus, do kterého za mlada pravidelně jezdívali a ve kterém prožili ta nejlepší léta.

Nejen pro milovníky PC her máme připraven dlouho očekávány akční film Warcraft: První střet režírovaný Duncanem Jonesem. Dalším dlouho očekávaným snímkem je bez pochyby čínský AssassinV červnu nepřijdeme ani o pořádný horor. V zajetí démonů 2 navazuje na fenomenální celosvětový úspěch Wanova filmu „V zajetí démonů“. Tentokrát manželský pár odcestuje do severního Londýna vyšetřovat jeden z nejhrůzostrašnějších případů paranormálních aktivit.

Příběh plný intrik, žárlivosti a vášní zrežíroval Luca Guadagnino. Drama uvidíme v polovině měsíce v italském snímku Oslněni sluncem. Z amerických komedií si určitě nenechte ujít Centrální inteligenci sDwaynem Johnsonem a Kevinen Hartem. O zábavu se postará také Daniel Radcliffe s Morganem Freemanem ve filmu Podfukáři 2. Potom, co „Den nezávislosti“ redefinoval velkofilmy, přinese další kapitola globální katastrofu nepředstavitelných rozměrů v pokračování s názvem Den nezávislosti: Nový útok. Červnové premiéry uzavírá francouzská komedie režiséra Francka Gastambida Pařba v Pattayi.

 S premiérami jsme nezapomněli ani na naše nejmenší. Ti se mohou těšit na animovaný film Hledá se Dory, který je volným pokračováním úspěšného Nema. Všechny stránky přátelství nám ukáží animovaní hrdinové Ratchet a Clank, kteří budou zachraňovat svět ve snímku Ratchet a Clank: Strážci galaxieNejen pro seniory máme už tradičně připravené promítání těch nejlepších filmů v úterý od 10 hodin. Tento měsíc máme připravené české drama Já, Olga Hepnarová, italskofrancouzské drama Suburra, romantický český film Ani ve snu!, křehké a přitom neobyčejně silné drama Dánská dívka a komedii Tomáše Svobody Jak se zbavit nevěsty.

 Filmový klub přináší dokument Tajemství Divadla Sklep aneb Manuál na záchranu světa, českomakedonské drama Noc bezMoci, dobrodružný film Totem vlka, válečné drama Boj, které bylo nominováno na Oscarav kategorii nejlepší cizojazyčný film, či historické drama Kolonie.

 Ve čtvrtek 30. 6. Vám přinášíme den plný pohádek. Promítání začíná již v 10 hodin dopoledne francouzským filmem Bella a Sebastián 2: Dobrodružství pokračuje, dále se můžete těšit například na oblíbené Angry Birds ve filmu nebo Knihu džunglí.

 

Šárka Vesselová, oddělení komunikace s veřejností MDK Sokolov 

 

 

LETNÍ KINO 2016 

Koupaliště Michal, Sokolov

 

1.7. Mimoni – USA, 106 min.animovaný

2.7. Padesátka – ČR, 97 min.komedie

 

8.7. Dvojníci - ČR, 2015, 103 min., komedie, od 12 let.

9.7. 13 hodin v Benghází – USA, 2016, 144 min., akční/drama/thriller

 

15.7.Padesát odstínů černé – USA, 2016, 88 min, komedie, české titulky

16.7. Odebrat z přátel – USA, 87 min. horor, od 15 let

 

 

22.7. Jak básníci čekají na zázrak – ČR, 2016, 120 min., komedie

23.7. Řachanda – ČR, 104min., pohádka.

 

29.7. Revenant: Zmrtvýchvstání – USA, 156min,horor, od 15 let

30.7. Lída Baarová – ČR, 120 min.drama

 

  

 

13.8. Teorie Tygra – ČR, 2016, 90 min., roadmovie,komedie,drama

 

20.8. Čarodějnice – USA/Kanada, 2015, 90 min., horor, od 15 let

 

27.8. Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda – USA, 92 min.

 

 

Začátky představení :

červenec : 21:30

srpen : 21:00

 

Vstupné : 50,-

 

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA!

 

 

Mgr. Ladislav Sedláček

Funkce: ředitel
Telefon: 359 808 712
Mobil: 777 010 826
ladislav.sedlacek@mdksokolov.cz

PhDr. Jana Fefferová

Funkce: Dramaturgyně
Telefon: 359 808 715
Mobil: 777 868 742
jana.fefferova@mdksokolov.cz

Yvonne Bereczká

Funkce: Sekretariát
Telefon: 359 808 711
Fax: 359 808 717
yvonne.bereczka@mdksokolov.cz

Adresa MDK

Městský dům kultury Sokolov
5. května 655
356 01 Sokolov
Copyright © 2016 MDK Sokolov. Created by OLIVIUS s.r.o.