nahoru

Městský dům kultury Sokolov

Divadlo Kalich: Marc Becker: Už nikdy sám

Abychom uspokojili zájemce, na které se nedostávají vstupenky při vyprodaném divadelním předplatném, přivážíme v prosinci zajímavý a úspěšný titul pražského Divadla Kalich:

13. prosince , úterý, 19:00, Městské divadlo Sokolov
Divadlo Kalich Praha

Marc Becker: Už nikdy sám
Samotáři nového věku. Kam až musí člověk zajít, aby našel někoho, s kým si bude moci popovídat. Komedie o obyčejných lidech, kteří se perou se svojí samotou…
Hrají: Zuzana Bydžovská, Pavel Liška, Josef Polášek
Režie: Petr Novotný
Vstupné: 350,- Kč

Předprodej zahájen od 1. listopadu 2016 v Sokolovském infocentru.

MIMO PŘEDPLATNÉ !!!

Antonín Procházka: S tvojí dcerou ne REPRÍZA

Předprodej vstupenek na divadelní představení Antonín Procházka: S tvojí dcerou ne v podání Divadla bez zákulisí, byl zahájen. Repríza bude uvedena 25. listopadu od 19:00 v Městském divadle Sokolov. Vstupenky k dostání v Sokolovském infocentru nebo na www.vstupenky.mdksokolov.cz. 

Upozorňujeme, že platnost rezervací končí vždy 24 hodin před představením.

II. ročník módní show

Předprodej vstupenek na II. ročník módní show na téma „Angels show“, kterou pořádá TS Glamour, z. s. ve spolupráci s MDK Sokolov a FK Baník Sokolov, byl zahájen. Vstupenky k dostání v Sokolovském infocentru.

Advent v Klášteře

Předprodej vstupenek na 1. adventní koncert: Wabi Daněk & Miloš Dvořáček, který se bude konat 27. listopadu 2016 v Klášterním kostele sv. Antonína Paduánského, byl zahájen.
Vstupenky k dostání v Sokolovském infocentru nebo na www.vstupenky.mdksokolov.cz

Hvězdy, jak je neznáte: Jakub Kohák

Předprodej vstupenek na zábavný pořad s Jakubem Kohákem, který uvede Městské divadlo Sokolov 2. listopadu, byl zahájen.

Vstupenky k dostání v Sokolovském infocentru.

Antonín Procházka: S tvojí dcerou ne

Předprodej vstupenek na divadelní představení Antonín Procházka: S tvojí dcerou ne v podání Divadla bez zákulisí, které uvede Městské divadlo 27. října 2016, byl zahájen.

Vstupenky k dostání v Sokolovském infocentru nebo na www.vstupenky.mdksokolov.cz.

Kulturní a společenský kalendář 2017

Zdeněk Hovorka: DARMOŠLAPKY aneb Repete, hoši

Předprodej vstupenek na komedii DARMOŠLAPKY aneb Repete, hoši v podání amatérského divadelního souboru z Nejdku, která se bude konat 24. října v Městském divadle v Sokolově, byl zahájen.

Cena vstupenek: 65,- Kč

Vstupenky k dostání v Sokolovském infocentru.

Předprodej vstupenek na představení Michalovi mazlíčci

Předprodej na představení Michala Nesvatby byl zahájen v Sokolovském infocentru.

Cena vstupenky: 185,- Kč

Děti do dvou let bez nároku na místo (lze je vzít na klín) pouze s 2 kusy zakoupených vstupenek.

 

Zahájení předprodeje vstupenek

Předprodej vstupenek na Ples absolventů konaný u příležitosti 70. výročí založení Gymnázia v Sokolově byl zahájen

K dispozici jsou vstupenky na velký sál - 300 Kč, na malý sál a "M" klub - 250 Kč a na stání - 150 Kč.

 

 

Rozhledna Hard

Vážení návštěvníci,

oznamujeme Vám, že klíče od rozhledny Hard v Sokolově jsou k zapůjčení pouze na vrátnici Obvodního oddělení Policie ČR Sokolov. Za zapůjčení klíče není vybírán žádný poplatek.

 

VÝROČNÍ TURISTICKÁ ZNÁMKA k 90. výročí založení Hornického domu

Od 20. 11. je v prodeji nová VÝROČNÍ TURISTICKÁ ZNÁMKA k 90. výročí založení Hornického domu. K zakoupení v Sokolovském infocentru za cenu 30,- Kč.

TZ K 90. vro MDK

Sokolov má dvě nové mobilní aplikace

Sokolov s okolím se stal součástí nové aplikace pro mobilní zařízení pod názvem Turista v mobilu, která zpříjemní turistům i místním obyvatelům návštěvu města a zajímavých míst v oblasti. Ke stažení je zde

První verze aplikace Turista v mobilu pomáhá při plánování výletů a návštěv zajímavých míst Sokolova i celé České republiky. A to nejen po svých, ale i na kole nebo kolečkových bruslích. S touto aplikací má každý zájemce jistý cíl cesty a (červeně) značenou nejlepší trasu, na které mu nic zajímavého neunikne. Poskytuje informace o městech a jejich nejlepších bodech zájmu včetně fotografií, kontaktů, kulturních akcí a odkazů na webové stránky či důležitá telefonní čísla. V aplikaci každým dnem přibývají nová místa, trasy a body zájmů. Pro funkčnost aplikace je důležité mít prozatím rychlejší připojení k internetu.

Město je také v balíku aplikací SmartCity umožňujících načítat informace o Sokolově pro jeho občany jako novinky, kulturní události, informace o vedení města, i pro návštěvníky - interaktivní info mapy, důležité památky, fotografie, tipy na ubytování a stravování. Sokolov – Smart City lze stáhnout zde.

sokolovsmartcity

       turista         

Sokolovské infocentrum, Městský dům kultury Sokolov a tým Turista v mobilu přeje hodně krásných kilometrů a turistických zážitků.

Na procházku po městě s doprovodem (průvodcem)

Začátkem roku 2012 Sokolovské infocentrum zahájilo procházky s doprovodem (průvodcem) po historické části Sokolova. Rezervace procházek městem přijímá infocentrum telefonicky na tel. čísle 359 808 729, 714 nebo emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ve všední dny v čase vždy od 8:00 do 17:00 hodin.

Minimální počet zájemců o procházku s doprovodem jsou 2 osoby, maximální počet je do cca 45 osob (autobus). Procházka trvá 1 až 1,5 hodiny. Pro skupinu do 20 osob je cena za procházku 600,- Kč, nad 20 osob 800,- Kč. Přijímáme také objednávky a platbu předem formou faktury. V ceně vstupného je také propagační materiál a plán města Sokolova.

Všechny potřebné údaje k objednávce naleznete na webových stránkách Městského domu kultury Sokolov, města Sokolova a Sokolovského infocentra.

Číst dál: Na procházku po městě s doprovodem (průvodcem)

V Lipové ulici je technické muzeum

V bývalém krytu civilní ochrany v Lipové ulici, kde donedávna byla stanice technické kontroly, zřídili nadšenci technické muzeum. Lidé zde mohou vidět historická auta, motocykly, zemědělské stroje a řadu dalších předmětů včetně vybavení krytu z doby studené války. Raritami jsou malé BMW 700 z roku 1959 s dvouválcovým motorem z motorky nebo poslední Saab vyrobený ve své typové řadě roku 1980. Muzeum je otevřeno od úterý do neděle od 11 do 17 hodin. V říjnu 2014 je technické muzeum zavřené. Dospělí zaplatí za prohlídku 45,- Kč, děti 30,- Kč, rodinné vstupné činí 120,- Kč. Více informací naleznete na nových internetových stránkách muzea: www.jadernykryt.cz.

Mgr. Ladislav Sedláček

Funkce: ředitel
Telefon: 359 808 712
Mobil: 777 010 826
ladislav.sedlacek@mdksokolov.cz

PhDr. Jana Fefferová

Funkce: Dramaturgyně
Telefon: 359 808 715
Mobil: 777 868 742
jana.fefferova@mdksokolov.cz

Yvonne Bereczká

Funkce: Sekretariát
Telefon: 359 808 711
Fax: 359 808 717
yvonne.bereczka@mdksokolov.cz

Adresa MDK

Městský dům kultury Sokolov
5. května 655
356 01 Sokolov
Copyright © 2016 MDK Sokolov. Created by OLIVIUS s.r.o.