nahoru

Městský dům kultury Sokolov

Otevírací doba infocentra o Vánocích 2016

Otevírací doba Klášterní kostela sv. Antonína Paduánského během výstavy vánočních stromečků

Maturitní ples Gymnázia Sokolov tříd 8.B a 4.C

Předprodej vstupenek na Maturitní ples Gymnázia Sokolov tříd 8.B a 4.C, který se bude konat 6. ledna 2017 v Městském domě kultury, byl zahájen. Vstupenky k dostání v Sokolovském infocentru.

Česká mše vánoční Jakuba Jana Ryby

Předprodej vstupenek na Českou mši vánoční Jakuba Jana Ryby, která se bude konat 17. 12. 2016 v Klášterním kostele sv. Antonína Paduánského, byl zahájen. Vstupenky k dostání v Sokolovském infocentru.

Vánoční předplatné

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nevíte, čím letos překvapit své blízké pod stromečkem? Pokud chcete neotřelý dárek, ze kterého se budou vaši  blízcí radovat nejen o vánočních svátcích, ale až do jara, je naše předplatné tou správnou volbou. Nabízíme vám  kombinaci tří titulů: vánočního „muzikálového“ koncertu hned na Boží hod vánoční a posléze dvou divadelních  představení pražských divadel v únoru a květnu příštího roku. To vše za jednotnou cenu 800,-Kč. Neváhejte,  počet Vánočních předplatných je omezený. V prodeji od 1. prosince 2016 v Sokolovském infocentru.

 Váš MDK Sokolov

 

 

Vánoční předplatné

25. prosince, neděle, 17:00, Klášterní kostel sv. Antonína Paduánského

Vánoční koncert

Slavné muzikálové melodie a vánoční písně z celého světa v podání Otto Teubera, Míši Noskové a Natálie Kocábové.

 

13. února, pondělí, 19:00, Městské divadlo Sokolov

Divadlo Radka Brzobohatého

John Godber, Tane Thorton: Barmanky

Současná anglická komedie o ženách pro ženy, o mužích pro muže, ale i o mužích pro žerny a o ženách pro muže v prostředí koktejl baru. Čtyři barmanky jsou si nejen kolegyněmi a přítelkyněmi, ale také tvrdými glosátorkami a kritičkami, sršící energií a někdy až chlapsky drsným humorem. (Anti) feministickou smršť v podání zpívajících hereček dokresluje hudba Ondřeje Brzobohatého.

Režie: Hana Grerogová

 

18.května, čtvrtek, 19:00, Městské divadlo Sokolov

VM ART Production

Bláznivý Petříček

Divadelní hra, inspirovaná filmem, aneb gangsterská pohádka podle stejnojmenného filmu s J.P. Belmondem o mladém, znuděném muži a krásné teroristce, kteří na útěku před policií a  vlastními rodinami nacházejí nejvražednější cit : lásku.

Hrají: Vojtěch Dyk a Tatiana Wilhelmová

Režie: Serge Butko

 

V prodeji od 1. prosince 2016 v Sokolovském infocentru.

Elektrický oslík v Alfa Music Club

Předprodej vstupenek na koncert skupiny Elektrický oslík, který se bude konat 17. prosince v Alfa Music Club Sokolov, byl zahájen. Vstupenky k dostání v Sokolovském infocentru.

Verše s vůní kávy

Předprodej vstupenek na Verše s vůní kávy, které se budou konat 10. prosince od 17:00 v Kavárně Štístko MDK, bude zahájen 8. listopadu. Vstupenky k dostání v Sokolovském infocentru.

Změna platnosti rezervací

Monology vagíny

9. března 2017, 19:00, Městské divadlo Sokolov

Eve Ensler: Monology vagíny

Dojemná a rozpustilá exkurze do poslední neprobádané oblasti, do poslední zakázané zóny, je oslavou ženské sexuality ve vší své složitosti a tajemnosti.

Hrají: Dáša Bláhová, Míša Sajlerová, Anna Polívková nebo Jitka Asterová
Režie: Irena Žantovská
Bližší informace: www.monologyvaginy.cz

Předprodej vstupenek bude zahájen v pátek 4. listopadu 2016 v Sokolovském infocentru.

Předprodej vstupenek na Advent v Klášteře

Předprodej vstupenek na 2., 3. a 4. adventní koncert a na Vánoční koncert 25. prosince v Klášterním kostele sv. Antonína Paduánského bude zahájen 1. listopadu 2016. Vstupenky k dostání v Sokolovském infocentru a na www.vstupenky.mdksokolov.cz.

Divadlo Kalich: Marc Becker: Už nikdy sám

Abychom uspokojili zájemce, na které se nedostávají vstupenky při vyprodaném divadelním předplatném, přivážíme v prosinci zajímavý a úspěšný titul pražského Divadla Kalich:

13. prosince , úterý, 19:00, Městské divadlo Sokolov
Divadlo Kalich Praha

Marc Becker: Už nikdy sám
Samotáři nového věku. Kam až musí člověk zajít, aby našel někoho, s kým si bude moci popovídat. Komedie o obyčejných lidech, kteří se perou se svojí samotou…
Hrají: Zuzana Bydžovská, Pavel Liška, Josef Polášek
Režie: Petr Novotný
Vstupné: 350,- Kč

Předprodej zahájen od 1. listopadu 2016 v Sokolovském infocentru.

MIMO PŘEDPLATNÉ !!!

Rozhledna Hard

Vážení návštěvníci,

oznamujeme Vám, že klíče od rozhledny Hard v Sokolově jsou k zapůjčení pouze na vrátnici Obvodního oddělení Policie ČR Sokolov. Za zapůjčení klíče není vybírán žádný poplatek.

 

VÝROČNÍ TURISTICKÁ ZNÁMKA k 90. výročí založení Hornického domu

Od 20. 11. je v prodeji nová VÝROČNÍ TURISTICKÁ ZNÁMKA k 90. výročí založení Hornického domu. K zakoupení v Sokolovském infocentru za cenu 30,- Kč.

TZ K 90. vro MDK

Sokolov má dvě nové mobilní aplikace

Sokolov s okolím se stal součástí nové aplikace pro mobilní zařízení pod názvem Turista v mobilu, která zpříjemní turistům i místním obyvatelům návštěvu města a zajímavých míst v oblasti. Ke stažení je zde

První verze aplikace Turista v mobilu pomáhá při plánování výletů a návštěv zajímavých míst Sokolova i celé České republiky. A to nejen po svých, ale i na kole nebo kolečkových bruslích. S touto aplikací má každý zájemce jistý cíl cesty a (červeně) značenou nejlepší trasu, na které mu nic zajímavého neunikne. Poskytuje informace o městech a jejich nejlepších bodech zájmu včetně fotografií, kontaktů, kulturních akcí a odkazů na webové stránky či důležitá telefonní čísla. V aplikaci každým dnem přibývají nová místa, trasy a body zájmů. Pro funkčnost aplikace je důležité mít prozatím rychlejší připojení k internetu.

Město je také v balíku aplikací SmartCity umožňujících načítat informace o Sokolově pro jeho občany jako novinky, kulturní události, informace o vedení města, i pro návštěvníky - interaktivní info mapy, důležité památky, fotografie, tipy na ubytování a stravování. Sokolov – Smart City lze stáhnout zde.

sokolovsmartcity

       turista         

Sokolovské infocentrum, Městský dům kultury Sokolov a tým Turista v mobilu přeje hodně krásných kilometrů a turistických zážitků.

Na procházku po městě s doprovodem (průvodcem)

Začátkem roku 2012 Sokolovské infocentrum zahájilo procházky s doprovodem (průvodcem) po historické části Sokolova. Rezervace procházek městem přijímá infocentrum telefonicky na tel. čísle 359 808 729, 714 nebo emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ve všední dny v čase vždy od 8:00 do 17:00 hodin.

Minimální počet zájemců o procházku s doprovodem jsou 2 osoby, maximální počet je do cca 45 osob (autobus). Procházka trvá 1 až 1,5 hodiny. Pro skupinu do 20 osob je cena za procházku 600,- Kč, nad 20 osob 800,- Kč. Přijímáme také objednávky a platbu předem formou faktury. V ceně vstupného je také propagační materiál a plán města Sokolova.

Všechny potřebné údaje k objednávce naleznete na webových stránkách Městského domu kultury Sokolov, města Sokolova a Sokolovského infocentra.

Číst dál: Na procházku po městě s doprovodem (průvodcem)

V Lipové ulici je technické muzeum

V bývalém krytu civilní ochrany v Lipové ulici, kde donedávna byla stanice technické kontroly, zřídili nadšenci technické muzeum. Lidé zde mohou vidět historická auta, motocykly, zemědělské stroje a řadu dalších předmětů včetně vybavení krytu z doby studené války. Raritami jsou malé BMW 700 z roku 1959 s dvouválcovým motorem z motorky nebo poslední Saab vyrobený ve své typové řadě roku 1980. Muzeum je otevřeno od úterý do neděle od 11 do 17 hodin. V říjnu 2014 je technické muzeum zavřené. Dospělí zaplatí za prohlídku 45,- Kč, děti 30,- Kč, rodinné vstupné činí 120,- Kč. Více informací naleznete na nových internetových stránkách muzea: www.jadernykryt.cz.

Mgr. Ladislav Sedláček

Funkce: ředitel
Telefon: 359 808 712
Mobil: 777 010 826
ladislav.sedlacek@mdksokolov.cz

PhDr. Jana Fefferová

Funkce: Dramaturgyně
Telefon: 359 808 715
Mobil: 777 868 742
jana.fefferova@mdksokolov.cz

Yvonne Bereczká

Funkce: Sekretariát
Telefon: 359 808 711
Fax: 359 808 717
yvonne.bereczka@mdksokolov.cz

Adresa MDK

Městský dům kultury Sokolov
5. května 655
356 01 Sokolov
Copyright © 2016 MDK Sokolov. Created by OLIVIUS s.r.o.