nahoru

Městský dům kultury Sokolov

Dívčí válka

Cena 399,- a 369,- Kč. Předprodej v Sokolovském infocentru

30. 10. 2018 19:00, Městské divadlo Sokolov

Jazz Fest

Michal k snídani

Předprodej v Sokolovském infocentru. Cena vstupenky 195,-

Sokolovská čurda 2018

Ve dnech 28. – 30. září 2018 se uskuteční v Sokolově již 16-tý ročník celostátní nesoutěžní přehlídky divadelních amatérských souborů „Sokolovská čurda 2018“, kterou pořádá Divadlo bez zákulisí Sokolov za podpory MDK Sokolov.
Do Sokolova se sjedou ochotníci z různých koutů naší republiky. Přehlídka proběhne v městském divadle v Sokolově za finanční podpory města Sokolova a Karlovarského kraje a také za laskavého přispění dalších firem sokolovského regionu.
Letošní ročník nabízí 8 divadelních her vč. pohádky.
Jako každým rokem začínáme pohádkou PEPO, UŽ DOST, kterou uvádí Divadelní spolek M+M Hranice. Co se stane, když se na patentovém úřadě plném lží a přetvářky ocitne nechtěný záhadný vynález nám prozradí ZÁZRAČNÉ KŘESLO v podání Divadla Žumpa Praha Nučice. DS Tyjátr Horažďovice uvede komedii VELKÉ LHANÍ, příběh o člověku, který jednoho dne potká bývalou ženu "svého života" a vymyslí kolosální lež. ANALFABET, tak se jmenuje komedie o politickém a společenské moci a omezeném chápání světa v podání Divadla Refektář Praha. Jako vloni uvidíme pohybové divadlo OBRAZY MEZILIDSKÝCH VZ(TAHŮ) Tanečního studia Bez hranic Velké Opatovice. Následuje hudební performance na motivy Danteho Pekla ve společném nastudování Divadla Dostavník Přerov a Divadla Stodola Jiříkovice. Legendární sluha SATURNIN vstupuje do služeb Divadla Jakohost Plzeň za doprodu živé muziky, swingové kapely The Dixie Hot Licks. Přehlídku uzavře autorský muzikál DS Nové divadlo Mělník LIBUSCHE na motivy starých pověstí českých..
I v letošním roce platí pro seniory nad 65 let zlevněné vstupné.
Účast žádného z diváků nemusí skončit závěrečnou oponou jednotlivých představení, ale rádi Vás přivítáme i na rozborovém semináři, který je po každém představení a je otevřen veřejnosti. Zde si v dobrém povídáme o viděném. Diskuzi vede lektor znalý divadelního umění a naší přehlídce dlouhá léta věrný PaedDr. František Zborník. Kdo chce naslouchat a i se poučit, je toto skvělá příležitost.
Z pestré programové nabídky si určitě vybere každý to své.
Těšíme se na Vás a slibujeme příjemnou zábavu a spoustu hezkých zážitků. 

Předprodej v Sokolovském infocentru. 

O třech námořnících

Předprodej v Sokolovském infocentru

 

Rozhledna Hard

Vážení návštěvníci,

oznamujeme Vám, že klíče od rozhledny Hard v Sokolově jsou k zapůjčení pouze na vrátnici Obvodního oddělení Policie ČR Sokolov. Za zapůjčení klíče není vybírán žádný poplatek.

 

Sokolov má dvě nové mobilní aplikace

Sokolov s okolím se stal součástí nové aplikace pro mobilní zařízení pod názvem Turista v mobilu, která zpříjemní turistům i místním obyvatelům návštěvu města a zajímavých míst v oblasti. Ke stažení je zde

První verze aplikace Turista v mobilu pomáhá při plánování výletů a návštěv zajímavých míst Sokolova i celé České republiky. A to nejen po svých, ale i na kole nebo kolečkových bruslích. S touto aplikací má každý zájemce jistý cíl cesty a (červeně) značenou nejlepší trasu, na které mu nic zajímavého neunikne. Poskytuje informace o městech a jejich nejlepších bodech zájmu včetně fotografií, kontaktů, kulturních akcí a odkazů na webové stránky či důležitá telefonní čísla. V aplikaci každým dnem přibývají nová místa, trasy a body zájmů. Pro funkčnost aplikace je důležité mít prozatím rychlejší připojení k internetu.

Město je také v balíku aplikací SmartCity umožňujících načítat informace o Sokolově pro jeho občany jako novinky, kulturní události, informace o vedení města, i pro návštěvníky - interaktivní info mapy, důležité památky, fotografie, tipy na ubytování a stravování. Sokolov – Smart City lze stáhnout zde.

sokolovsmartcity

       turista         

Sokolovské infocentrum, Městský dům kultury Sokolov a tým Turista v mobilu přeje hodně krásných kilometrů a turistických zážitků.

Na procházku po městě s doprovodem (průvodcem)

Začátkem roku 2012 Sokolovské infocentrum zahájilo procházky s doprovodem (průvodcem) po historické části Sokolova. Rezervace procházek městem přijímá infocentrum telefonicky na tel. čísle 359 808 729, 714 nebo emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ve všední dny v čase vždy od 8:00 do 17:00 hodin.

Minimální počet zájemců o procházku s doprovodem jsou 2 osoby, maximální počet je do cca 45 osob (autobus). Procházka trvá 1 až 1,5 hodiny. Pro skupinu do 20 osob je cena za procházku 600,- Kč, nad 20 osob 800,- Kč. Přijímáme také objednávky a platbu předem formou faktury. V ceně vstupného je také propagační materiál a plán města Sokolova.

Všechny potřebné údaje k objednávce naleznete na webových stránkách Městského domu kultury Sokolov, města Sokolova a Sokolovského infocentra.

Číst dál: Na procházku po městě s doprovodem (průvodcem)

Mgr. Ladislav Sedláček

Funkce: ředitel
Telefon: 359 808 712
Mobil: 777 010 826
ladislav.sedlacek@mdksokolov.cz

PhDr. Jana Fefferová

Funkce: Dramaturgyně
Telefon: 359 808 715
Mobil: 777 868 742
jana.fefferova@mdksokolov.cz

Yvonne Bereczká

Funkce: Sekretariát
Telefon: 359 808 711
Fax: 359 808 717
yvonne.bereczka@mdksokolov.cz

Adresa MDK

Městský dům kultury Sokolov
5. května 655
356 01 Sokolov
Copyright © 2018 MDK Sokolov. Created by OLIVIUS s.r.o.